Zestaw Książek - Opowieść Tworzenia - Katarzyna Bratumiła Baran

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 111,00 zł 111.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Tryptyk - Zestaw trzech książek autorstwa Katarzyny Bratumiły Baran

"Opowieść Tworzenia
Zdrowie, Zielona suknia Ziemi"
Liczba stron: 51
Format: książka z miękką okładką

"Opowieść Tworzenia

Różane okulary relacji"
Liczba stron: 51
Format: książka z miękką okładką

"Opowieść Tworzenia
Jako na Niebiosach... tak i na Ziemi"
Liczba stron: 51
Format: książka z miękką okładką


Część 1 - Zdrowie, Zielona suknia Ziemi

Zieleń kojarzymy z nadzieją i ze szczęściem
, z tym cudownym „przypadkiem”,który jest przecież zaplanowany przez nasze własne pole serca
Sami projektujemy dla siebie korzystne sytuacje i możliwości, różne ich warianty w różnych liniach do wyboru. Obyśmy mieli tyle odwagi i klarownej głowy, żeby z nich skorzystać.
Przestrzeń zieleni otwarta jest w nas pięknym polem do wszelkich działań. Jest miejscem, gdzie bardziej racjonalnie i spokojniej możemy spojrzeć na swoje sprawy. Informacja zieleni chroni nas przez wybujałością umysłu oraz ego – klaruje nas do relacji wśród ludzi jako równych sobie i równie mądrych.
Zieleń pozwala na zauważanie przypadków przynoszących szczęście i obfitość życia. To zauważanie jest oparte na specjalnym stanie tonusu komórek naszego ciała. Wprowadza nasze ciało w stan głębokiego relaksu, rozluźnienia, przyjemności. Wtedy najlepiej zapamiętujemy, przypominamy sobie i działamy. W stanie zwanym potocznie alfa. Zmiany tworzą się na poziomie wody i jej kodowania komórek informacją, więc kluczowe jest wprowadzenie wody w stan ożywienia, witalności. Wszystko to w rozluźnieniu ciała i umysłu.


Część 2 - Różane okulary relacji

Kryształ różowy wibrując w naszej aurze zapoznaje nas z tajnikami miłości wobec siebie, partnera, rodziny, współpracowników, świata…
pozwala na nowo zaufać sobie i partnerowi, uzdrawia pamięć chwil, kiedy zostaliśmy zranieni, uczy odwagi patrzenia na te chwile inaczej. Otwiera na swobodne i bezpieczne relacje z otoczeniem, a z bliskimi ułatwia otrzymywanie i dawanie miłości…  otwiera na miłość z pełnym zaufaniem. W pierwszej kolejności uleczamy nasze serce i dajemy przestrzeń do zaakceptowania, polubienia siebie i swojego życia – w całej jego pełni, aż do uczucia błogostanu, do którego możemy z pełnym spokojem zaprosić inną osobę. Do wspólnej celebracji piękna życia we wszystkich jego chwilach – tych przyjemnych i tych dla umysłu „trudnych”. Zwykłego, dobrego życia. Dobrych relacji. Fundamentem Relacji jest dobre i nieustanne rozumienie drugiej osoby, szczerość, prawdomówność i jasne wyrażanie swoich myśli, mówienie wprost, dokładnie tego co się myśli, klarowne działanie w myśl umówionych zasad oraz najważniejsze –  uważność na zmianę.

Część 3 - Jako na Niebiosach... tak i na Ziemi

Niebieskie barwy dają nam okazję do poruszania się w internecie naturalnym
, czyli drobinach kryształowych, przez które przepływają wszystkie fale i wieści Kosmosu. Mamy do tego dostęp i umiejętności odczytania ich. Informacje pojawiają się przy pomocy innych ludzi, zdarzeń, urywków zdań czy mijanych przypadkiem obrazów i dają zupełnie inny kierunek naszemu życiu. Nastawmy nasze zmysły na odbieranie ich a nasz umysł – na analizę w rytm naszego życia, tylko dla nas, miejmy go na wyłączność, dla siebie. Głębia błękitu – granatowy i ciemnoniebieski – wciąga nas do świata wewnętrznego i uczy widzenia własnej doskonałości, czystości i niewinności pomimo wszelkich naszych myśli, słów i czynów. Pójdźmy za tym impulsem i otwórzmy się na inne myślenie, działanie, relacje, inny sposób mówienia? Może lekką zmianę swojego charakteru, on też potrzebuje dojrzewać i ewoluować.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl