Zestaw Książek - Opowieść Tworzenia - Katarzyna Bratumiła Baran

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 111,00 zł 111.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Tryptyk - Zestaw trzech książek autorstwa Katarzyny Bratumiły Baran

"Opowieść Tworzenia
Złoto, słońce i pomarańcze - sens życia zapisany w kamieniu"
Liczba stron: 47
Format: książka z miękką okładką

"Opowieść Tworzenia
Kryształowe Źródło Świata Człowieczego"
Liczba stron: 47
Format: książka z miękką okładką

"Opowieść Tworzenia
Fluorytowy Kryształ - wzorzec dobrobytu"
Liczba stron: 47
Format: książka z miękką okładką


Część 1 - Złoto, słońce i pomarańcze - sens życia zapisany w kamieniu

Słoneczny, żółty i złoty przychodzi do naszego życia, aby nam pokazać piękno działania i układania się rzeczy lekko, jeśli są w zamyśle naszej duszy.  
Daje doskonałą podstawę do współdziałania na wszelkich płaszczyznach. W rodzinie jest to współdziałanie dla dobra Rodu, w partnerstwie dla dobra domu i tworzenia związku, w pracy dla dobra ludzi i świata.
Można tworzyć na wszelkie sposoby, również miękko jeśli potrzeba.


Część 2 - Kryształowe Źródło Świata Człowieczego

Biel jest zwykle rozjaśnieniem czegoś, wyklarowaniem, uproszczeniem, początkiem materializacji, poczuciem nieustannego zaczynania, siłą dynamiczną i lekką, pędem światłą i dźwięku, początkiem w sensie punktu zero, „niewinności” i bycia w doskonałości swojego przygotowania do każdego kroku, nieustannej witalności i siły dziecka, niespożytej i ciekawej świata. Czerń daje nam poczucie opieki i współpracy z naszą drugą stroną, zagląda w lęki i daje siłę do odwagi, jest zagęszczeniem wszelkiej wiedzy i miejscem projektowania przyszłości, jest poza czasem i przestrzenią, punktem zatrzymania, odpoczynkiem dla pędu, cieniem dla ognia głowy, uśmiechem matki i ciepłym kołysaniem. Delikatnością miękką i słodką.


Część 3 - Fluorytowy Kryształ - wzorzec dobrobytu

Fluoryt pokazuje te aspekty przyszłości i przeszłości w PUNKCIE Teraz.
Jest to najważniejsze spojrzenie na całość. Wszystko jest ze sobą połączone i w nieustannym kontakcie. Wydarzenia przyszłe są już Teraz zaprojektowane najlepiej, drogi do nich narysowane, zasoby są już Teraz wytworzone energetycznie. Jesteśmy gotowi, żeby spokojnie śledzić informacje i według nich działać. Może się też odezwać jakieś wydarzenie z przeszłości, żeby nam coś przypomnieć, dać szansę na inne zadziałanie, zasilić nas nowym rozwiązaniem. A wszystko jest w naszym sercu Teraz, punkcie Centralnym w nas, w naszym Centrum, w jego Tajemnej Komnacie.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl