Promocje
Mata do jogi - Zamsz - Lama
Mata do jogi - Zamsz - Lama

269,00 zł

Cena regularna: 319,00 zł

Najniższa cena: 319,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zwierzęta Mocy

Kolczyki - Zwierzęta mocy - kot Kolczyki - Zwierzęta mocy - kot
Producent: EZOTERRA
Cena:

79,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki - Zwierzęta mocy - lis Kolczyki - Zwierzęta mocy - lis
Producent: EZOTERRA
Cena:

79,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik - Zwierzęta mocy - kot Naszyjnik - Zwierzęta mocy - kot
Producent: EZOTERRA
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik - Zwierzęta mocy - lis Naszyjnik - Zwierzęta mocy - lis
Producent: EZOTERRA
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik - Zwierzęta mocy - sowa Naszyjnik - Zwierzęta mocy - sowa
Producent: EZOTERRA
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik - Zwierzęta mocy - wilk Naszyjnik - Zwierzęta mocy - wilk
Producent: EZOTERRA
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zwierzęta mocy

Otwierając się na potęgę mądrości, płynącą ze świata natury, warto posłuchać pradawnych szamańskich opowieści o totemach i zwierzętach mocy. Pojawiają się one w snach, podróżach, wizjach lub w trakcie określonych ceremonii. Niektórzy utrzymywali, że to one wybierają nas. Inni, że to my wybieramy je. Wszyscy jednak zgodnie wskazywali na istnienie tych wyjątkowych duchowych przewodników oraz ich niebywałe znaczenie w kontekście naszej egzystencji.

Według ezoterycznej wiedzy wielu tradycji jeszcze przed narodzinami ustalamy dla siebie warunki kolejnego wcielenia. Tym samym decydujemy się na określonych rodziców, konkretne lekcje i problemy. Nasza dusza nie przybywa tu ponownie bezcelowo. Współtworzy życie, którego ostateczny rezultat ma doprowadzić do całkowitego uwolnienia z karmicznych więzów. Na swojej ścieżce spotykamy więc wydarzenia potencjalnie niosące odkupienie oraz ludzi, którzy swoją obecnością mogą nam przypomnieć, gdzie jeszcze nie jesteśmy wolni.

W tej ziemskiej podróży towarzyszą nam całe zastępy duchowych pomocników i opiekunów. Jedną z form takiego wsparcia są zesłane nam zwierzęta mocy. Pojawiają się one zapewniając ochronę i przynosząc ważne wieści z innych wymiarów. Służą swoją radą i mądrością. Przeprowadzają przez trudności i okresy zwątpienia.

Każdy z nas jest zdolny do nawiązania tej szczególnej relacji. Może już masz zwierzę, które stało się nieodłączną częścią twojej codzienności i w niewytłumaczalny sposób z tobą rezonuje. Być może jest takie, które regularnie nawiedza cię w snach albo na które wpadasz w trakcie wycieczki do lasu. Niewykluczone, że jesteś w stanie wymienić nawet kilka, a każde swoim odmiennym i unikatowym zestawem atrybutów umacnia cię na twojej drodze.

Jeśli z kolei nic z tego nie brzmi znajomo -  bez obaw. Istnieje pewna szamańska modlitwa, która, wypowiedziana na głos, nierzadko skutkuje nawiązaniem tego spirytualnego kontaktu. Przeczytaj ją kiedy będziesz gotowy, a później z zamkniętymi oczami otul uwagą wszystko, co pojawi się w twoim polu świadomości:

Duchy zwierząt, sojusznicy i przewodnicy,

Przyjaciele, których zdobią pióra, futro i pazury,

Otwieram swoje serce i szukam waszej mądrości.

Nauczyciele świata żywego,

Jesteście tutaj mile widziani.


Po zakończeniu modlitwy zapisz obrazy, skojarzenia, dźwięki i uczucia, które wyzwoliły te słowa. Zanotuj także pojawiające się imiona zwierząt. Wstrzymaj się od nadmiernych ocen i analiz. Po wszystkim zamknij ceremonię z wdzięcznością dziękując przewodnikom za ujawnienie się. W nadchodzących dniach znajdź symbol przypominający ci o twoim towarzyszu. Może to być piórko znalezione na łące, mała statuetka lub zdjęcie. Może to być także fantastyczna mata z naszego sklepu: maty do jogi. Otaczając się tymi symbolami twoja wieź ze zwierzęciem mocy będzie stawała się coraz lepsza, a uwaga na jego życiowe wskazówki z pewnością się wyostrzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl